„Inwestuję w siebie i zamierzam dążyć do perfekcji we wszystkich aspektach długofalowej pomocy klientowi w realizacji jego potrzeb, marzeń oraz planów finansowych.”

Przewiń stronę nieco niżej i dowiedz się:


 

Dlaczego współpracować właśnie ze mną

Jakimi wartościami się kieruję?

Jak wygląda proces naszego wspólnego działania?

Kim jestem prywatnie?

Doświadczony Ekspert Finansowy z Trójmiasta – Gdańsk, Sopot, Gdynia


 

Wybór doradcy finansowego to istotny element w zarządzaniu własnym majątkiem, gdyś to jego rekomendacje będą miały kluczowy wpływ na wartość portfela Twoich inwestycji. Decydujmy zatem świadomie komu chcemy powierzyć swoje finanse. Poznaj doradcę z którym zamierzasz rozpocząć współpracę

Jeśli nie masz wpływu na ryzyko związane ze zmiennością na rynkach finansowych, miej wpływ na ryzyko nierynkowe, które w prosty sposób możesz wyeliminować wybierając doświadczonego eksperta finansowego.

Poniżej przedstawiam Ci kilka punktów, które prezentują moje wartości, korzyści ze współpracy ze mną oraz sposób w jaki podchodzę do swojej pracy. Liczę na to, że spotkają się one z Twoim wyobrażeniem na temat współpracy z doradcą finansowym.

Współpracuję z Phinance SA – najprawdopodobniej największym podmiotem oferującym usługi doradztwa finansowego w Polsce. Obecnie obsługujemy ponad 400 000 klientów. Stworzyliśmy wiele produktów tzw. „Brainpowered by Phinance”, które oferują lepsze (tańsze) warunki niż produkty typowo bankowe. Dlaczego tańsze? Phinance nie musi inwestować w marketing tak jak banki komercyjne, które widzimy w reklamach na ekranach telewizorów. Taka reklama kosztuje i koszt ten trzeba gdzieś odrobić.

Możliwości negocjacyjne


  Efekt skali daje nam większe możliwości negocjacyjne. Wyobraź sobie, że idziesz do dużego sklepu elektronicznego i chcesz kupić telewizor, a ja przed Tobą w kolejce kupuję 400 000 takich telewizorów. Kto dostanie większy rabat? Odpowiedź jest prosta. Instytucja finansowa wiedząc, że oprócz Ciebie potencjalnie jest jeszcze ponad 400 000 klientów jest skłonna negocjować, dzięki czemu Twój produkt staje się tańszy niż na rynku.

Twój czas to pieniądz


  Samodzielne odwiedzanie banków i porównywanie ofert jest bardzo czasochłonne, a przy braku doświadczenia i branżowej wiedzy często kończy się niepewną, nietrafną decyzją. Decydując się na współpracę ze mną wyręczę Cię w tym. Pracuję w branży finansowej od 2008 roku i posiadam wiedzę na temat szerokiej palety ofert w niemal wszystkich instytucjach finansowych. Po dogłębnej analizie Twojej sytuacji wybiorę te najkorzystniejsze, odpowiadające na Twoje potrzeby. To wszystko pod jednym adresem. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas, a najczęściej również pieniądze i spokój ducha, że podjąłeś odpowiednią decyzję.

Twoje finanse traktuję jak swoje


  Jakbyś spojrzał na mój prywatny portfel produktów to okazałoby się, że wszystkie kredyty, ubezpieczenia życiowe, samochodowe, inwestycje i inne ruchy finansowe wykonałem za pośrednictwem Phinance. Wybieram dla Ciebie jedynie produkty finansowe z których sam bym skorzystał. Muszę i chcę proponować jak najlepsze rozwiązania, ponieważ zadowolony klient to najczęściej wieloletnia współpraca, a dla mnie kolejne pozytywne rekomendacje.

Osobisty stróż


  Zarówno w pracy, jak i w relacji z klientami jestem lojalny, uczciwy, stojący zawsze na straży i konsekwentny. Obsługuję od lat wielu klientów i widzę jak w ich partykularnych sytuacjach pojawiały się w życiu różne etapy, a czasami i diametralne zmiany. Niezależnie czy było dobrze czy źle, zawsze przy nich jestem. Posiadam niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby przewidzieć to, co Cię czeka i poprowadzić Cię taką drogą, abyś na jej końcu znalazł jedynie wymierne korzyści.

Aktualne informacje i zmiany przepisów


  Banki, towarzystwa ubezpieczeniowe i pozostałe instytucje finansowe nieustannie reorganizują swoje oferty oraz politykę działania. Zmienne jest również prawo, które ma wpływ na ich funkcjonowanie. Podczas współpracy trzymam „rękę na pulsie” i informuję Cię o wszelkich zmianach, które mogą mieć wpływ na Twoje decyzje finansowe.

Tylko bezpieczne umowy


  Gdy w grę wchodzą duże pieniądze, niektórzy tracą swój kręgosłup moralny. Wówczas istnieje ryzyko, że jako nieświadomy klient podpiszesz umowę, która będzie zawierała niebezpieczne zapisy. Jako doświadczony ekspert finansowy znam wszelkie kruczki, dlatego każdorazowo pilnuję, aby nie wystąpiły one w Twojej transakcji. Jeśli takowe się pojawią, skrzętnie je wyłapię i zaproponuję ich edycję w taki sposób, aby zabezpieczały Twój interes.
Prywatnie nie wyobrażam sobie życia bez mojej ukochanej żony i dwójki dzieci. Człowiek lasu i jeziora – tam odpoczywam, tam się resetuję np. wędkując czy zbierając grzyby wspólnie z rodziną. Pasjonuję się koszykówką, ubóstwiam gotować, a motoryzacja przyprawia mnie o ciarki. Tak jak w życiu zawodowym jestem i otaczam się uczciwymi, lojalnymi i dobrymi ludźmi.

Spotkanie online z ekspertem finansowym


  Z chęcią dojeżdżam do klientów osobiście. Jeśli klientowi jest po drodze, zapraszam do swojej kancelarii w Gdańsku na Morenie. Jeśli natomiast nie masz czasu na osobiste spotkanie lub dzieli nas zbyt duża odległość, abyśmy mogli porozmawiać w cztery oczy, chętnie porozmawiam z Tobą telefonicznie lub przez videokonferencję. Konsultacje online w doradcą finansowym stają się coraz bardziej popularne ze względu na duży komfort i oszczędność czasu. Korzystam z wszelkich dogodnych dla Ciebie narzędzi w celu efektywnej komunikacji: telefon, e-mail, WhatsApp, Messenger (Facebook), Zoom. Skontaktuj się ze mną – ustalimy termin spotkania i preferowany sposób komunikacji.

Nie ponosisz żadnego kosztu


  Pewnie zastanawiasz się ile zapłacisz za współpracę ze mną. Otóż w momencie kiedy chcesz skorzystać z instytucji finansowej ja działam jak filtr wyszukując dla Ciebie odpowiednie rozwiązania. To co bank, towarzystwo ubezpieczeń, czy inna instytucja finansowa zapłaciłabym swojemu pracownikowi, płaci mi. Przy współpracy ze mną nie ponosisz żadnych kosztów, a masz pewność, że rozwiązania, które przygotuję będą dla Ciebie najkorzystniejsze.

Skontakuj się ze mną

Odpowiem na każde Twoje pytanie – i to zrozumiałym dla Ciebie językiem, ponieważ zrozumienie przez klienta produktów finansowych to podstawa dobrych decyzji zarządzania majątkiem.

*Pole wymagane

Godziny pracy

poniedziałek - piątek

10:00 - 18:00

adres biura

Phinance S.A

ul. Jaśkowa Dolina 132

80-286 Gdańsk