Chce współpracować

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE?

W celu umówienia konsultacji z Jackiem bądź jednym z jego specjalistów jest wystarczy że napiszesz maila na kontakt@niedaltowskifinanse.pl lub poprzez zakładkę „kontakt” opisując krótko w jakiej kwestii potrzebujesz pomocy. Moja asystentka zada Ci w mailu kilka dodatkowych pytań, aby doprecyzować Twoje potrzeby i w konsekwencji umówi spotkanie.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ KONSULTACJE?

Spotkania organizowane są zarówno stacjonarnie w biurze w Gdańsku, jak i zdalnie poprzez platformę Zoom. Obsługuję kilka tysięcy Klientów z czego ogromną część spoza Gdańska. Jestem przekonany, iż spotkania online w żaden sposób nie tracą na jakości, a wręcz przeciwnie! Są świetną metodologią na oszczędność czasu obydwu ze stron. Potwierdzają to internetowe opinie moich Klientów.

JAKI JEST KOSZT KONSULTACJI?

Nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu współpracy, ponieważ jestem wynagradzany od instytucji finansowych, gdzie znajduję rozwiązania dla moich Klientów. Jeśli pomogę Ci w zawarciu ubezpieczenia, to wynagradza mnie Towarzystwo Ubezpieczeń, jeśli przy kredycie to bank itd. Jedyny realny koszt, który musisz ponieść występuje w sytuacji spotkania z księgowością lub doradztwem podatkowym. Wynika to z faktu, iż nie ma tam produktu finansowego, a produktem jest czas i wiedza osób, z którymi podejmujesz współpracę. Stawki godzinowe ulegają zmianie zatem w razie chęci konsultacji napisz w mailu, a moja asystentka przekieruję Cię do odpowiedniego działu, gdzie otrzymasz aktualny cennik. W każdej innej sytuacji nie poniesiesz żadnego kosztu spotkania, więc śmiało pisz tutaj kontakt@niedaltowskifinanse.pl lub przez zakładkę kontakt, a umówimy się na spotkanie.

CHCIAŁBYM JEDYNIE ZAINWESTOWAĆ/UBEZPIECZYĆ SIĘ

Opcji inwestowania jak i ubezpieczeń jest masa! Każdą z nich warto dopasować do Twojej sytuacji życiowej, zawodowej, rodzinnej, Twoich potrzeb, Twojego poziomu wiedzy w zakresie inwestycji i ubezpieczeń, okresu inwestycji/ubezpieczenia, poziomu akceptowalnego ryzyka, dostępu do środków i wielu innych czynników, które należy tutaj omówić. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, gdzie warto zainwestować lub przedstawić Ci jednoznaczną ofertę ubezpieczenia na podstawie niepełnych danych. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy pisz napisz do mnie na kontakt@niedaltowskifinanse.pl lub wejdź w zakładkę „kontakt” opisując krótko w jakiej kwestii potrzebujesz pomocy. Moja asystentka zada Ci kilka dodatkowych pytań, aby doprecyzować Twoje potrzeby i w konsekwencji umówi spotkanie z Jackiem lub przydzieli Ci odpowiedniego specjalistę.

CHCIAŁBYM SPOTKAĆ SIĘ TYLKO Z JACKIEM!

Jedyną rzeczą, której wszyscy mamy tyle samo w ciągu doby, to czas. Domyślasz się, że przez pryzmat mojej szerokiej działalności nie jestem w stanie obsłużyć każdego personalnie. Nie ukrywam, iż bardzo bym chciał, ale ilości godzin w ciągu dnia nie wydłużę. Na szczęście mam wyspecjalizowane grono specjalistów, z którymi współpracuję od lat i są częścią mojego zaufanego zespołu. Dzięki nim możemy wspólnie pomagać dążyć Klientom do niezależności finansowej.

Spędziłem mnóstwo czasu na szkoleniu moich współpracowników i jestem więcej niż przekonany, iż ich kompetencje w żadnym stopniu nie odbiegają od moich. Wszystkie osoby, które ze mną współpracują reprezentują te same wartości, które przekazuję Klientom od lat oraz którymi edukuję grono odbiorców w internecie. Jestem więcej niż przekonany, że na pewno znajdziecie wspólny język w kontekście planowania Twoich finansów.

Mam nadzieję, że Twoje cele finansowe w oparciu o wartości, które reprezentuję, są dla Ciebie priorytetem i rozumiesz powyższą sytuację. Marka osobista ma to do siebie, że w którymś momencie brakuje mocy przerobowych i trzeba się wesprzeć innymi, równie kompetentnymi osobami. Przykładów z rynku można by było zliczać co nie miara. Dlatego napisz tutaj kontakt@niedaltowskifinanse.pl lub wejdź w zakładkę „kontakt” opisując krótko w jakiej kwestii potrzebujesz pomocy. Moja asystentka zada Ci kilka dodatkowych pytań, aby doprecyzować Twoje potrzeby i w konsekwencji umówi spotkanie z Jackiem lub przydzieli Ci odpowiedniego specjalistę.