Strefa wiedzy o finansach


 

Jak zarządzać swoimi lub firmowymi finansami?

Poniżej znajdziesz wiedzę w której kładę nacisk na informacje, które nie zawsze są ogólnodostępne, a istotne w podejmowaniu decyzji finansowych.

To tylko ułamek wiedzy, którą warto przyswoić. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z zarządzaniem finansami osobistymi lub firmowymi, skontaktuj się ze mną. Możemy umówić się na darmową konsultację w trakcie której wyjaśnię w jasny sposób niejasne dla Ciebie kwestie i znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązania, które skierują Twoje finanse na odpowiedni tor.

Częstuj  się wiedzą finansową podaną w przystępny sposób


To, że rozpocząłem swoją karierę w finansach sprawką mojego ojca, który całe życie powtarzał mi, że jest to najbardziej prestiżowy, prężnie rozwijający się, a zarazem jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów.


Finanse to nie tylko moja praca, ale i moja pasja. Przecież najlepiej wykonuje się pracę, gdy sprawia ona przyjemność i tak też podchodzę do mojego zawodu. Nic bardziej nie przysparza radości niż zadowolony klient. Zatem posługując się językiem branżowym – inwestuję w siebie i zamierzam dążyć do perfekcji we wszystkich aspektach długofalowej pomocy klientowi w realizacji jego potrzeb, marzeń oraz planów finansowych.

Jacek Niedałtowski

Poznaj mnie lepiej
Referencje

Co mówią o mnie moi Klienci?

Pierogarnia Mandu

Rekomendujemy Eksperta Finansowego Jacka Niedałtowskiego, jako profesjonalnego i rzetelnego doradcę. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z udzielonego nam wsparcia merytorycznego, zaangażowania oraz dopasowania proponowanych rozwiązań zarówno w kontekście ubezpieczeń, jak i planów inwestycyjnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy, którą oferuje Pan Jacek w ramach swoich usług, mamy pewność, że w przypadku jakichkolwiek zmian sytuacji rynkowej, otrzymamy rozwiązania, które pozwolą nam odpowiednio dopasować się do nowych realiów.

Dorota i Maciej Semeniuk

Właściciele Pierogarni Mandu

Łukasz Lew

Pan Jacek Niedałtowski to wyjątkowy doradca finansowy. Przede wszystkim kompetentny, konsekwentny i skuteczny. Każdy kontakt z nim to pewność załatwienia sprawy lub prośby. Swoją wiedzą i doświadczeniem potrafi przekazać w łatwy i zrozumiały sposób, co nie jest proste dla osób nie mających doświadczenia w tematach finansowych i ubezpieczeniowych. Profesjonalne spojrzenia na sprawy, oraz szybkie i zdecydowane reakcje w kłopotliwych sytuacjach dają klientowi poczucie bezpieczeństwa finansowego i komfortu. Kompleksowa obsługa nie kończąca się jedynie na podpisie pod dokumentami, lecz trwa dalej poprzez doradzanie oraz kontrolowanie umów już zawartych lub przedstawianie alternatywnych rozwiązań. Osobiście współpracuje z Panem Jakiem od wielu, wielu lat i proponowane rozwiązania finansowe się sprawdzają, a także spełniają moje oczekiwania. Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością mogę zarekomendować Pana Jacka wszystkim planującym skorzystać z różnych produktów finansowych i ubezpieczeniowych!!!

Łukasz Lewkowicz

Kapitan Knutsen O.A.S. Shipping AS

Wspaniała współpraca! Jacek od paru ładnych lat dba o moje prywatne i firmowe finanse, pilnuje wszystkich ubezpieczeń. Wiadomo - jak wszyscy jesteśmy w tych czasach zapracowani, a on nawet dzwoni zawsze jak coś się kończy. 🙂 W zamian ma zawsze porządek w zębach. 😉 Bardzo polecam!

Aleksandra Aleksandrowicz

Właściciel Ortoestetika - Stomatologia i Medycyna Estetyczna

Skontakuj się ze mną

Odpowiem na każde Twoje pytanie – i to zrozumiałym dla Ciebie językiem, ponieważ zrozumienie przez klienta produktów finansowych to podstawa dobrych decyzji zarządzania majątkiem.

*Pole wymagane

Godziny pracy

poniedziałek - piątek

10:00 - 18:00

adres biura

Phinance S.A

ul. Jaśkowa Dolina 132

80-286 Gdańsk