Finanse firmowe


 

Właściciele firm doskonale wiedzą jak trudne jest dbanie o właściwe prowadzenie finansów przedsiębiorstwa. Korporacje posiadają własne działy finansowe. Co może zrobić firma, która nie chce generować kosztów w postaci dodatkowego etatu na zatrudnienie „finansisty”? Współpraca z doświadczonym doradcą finansowym pozwoli m.in. na zaplanowanie działań inwestycyjnych, zaoszczędzi kapitał przedsiębiorstwa poprzez odpowiednią optymalizację kosztów (w tym podatków), a także doradzi w wyborze odpowiednich ubezpieczeń dla właścicieli firm i ich pracowników.

Jak możesz zadbać o finanse firmowe?


 

Znajdź potrzebę Twojego przedsiębiorstwa,

a jeśli czujesz, że nie do końca jest ona zabezpieczona skontaktuj się ze mną.

Daję słowo, że po wspólnej konsultacji wszystko stanie się dla Ciebie jasne i poznasz kierunek w którym Twoja firma powinna podążać.

KREDYTY FIRMOWE

doradztwo finansowe

kredyty firmowe

Potrzebuję finansowania

Potrzebuję finansowania

Nie trać czasu na szukanie odpowiednich form finansowania dla Twojej firmy. Przedsiębiorca powinien mieć od tego ludzi – z chęcią Ci pomogę.

Skontaktuj się

Dopasuję formę finansowania pod konkretną potrzebę firmy:


– kredyt obrotowy
– kredyt hipoteczny
– kredyt inwestycyjny
– leasing
– faktoring

doradztwo finansowe

Potrzebuję wsparcia doradcy finansowego

Potrzebuję wsparcia doradcy finansowego

Czy nie jest tak, że tracisz sporo czasu na czynności którymi mógłby zająć się ktoś inny, a Ty zamiast tego mógłbyś zająć się rozwojem firmy i sprzedażą? Już po krótkiej konsultacji jestem przekonany, że rozwiążę większość Twoich problemów.

Skontaktuj się

Częste obszary wymagające wsparcia:

– sposoby zabezpieczenia przed rotacją pracowników – zabezpieczenie kapitału firmy przed egzekucją komorniczą – budowanie kapitału płynnego oraz trwałego w celu osiągnięcia niezależności

Ubezpieczenia

Chcę ubezpieczyć firmę / flotę

Chcę ubezpieczyć firmę / flotę

Czy masz polisę z wkładem własnym, franszyzą integralną lub redukcyjną? Na wartość odtworzeniową czy rzeczywistą? W wersji all risk czy w ryzykach nazwanych? Pomogę Ci dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenia w Twojej firmie.

Skontaktuj się

Chcę ubezpieczyć swoich pracowników

Chcę ubezpieczyć swoich pracowników

Czy wiesz, że pozapłacowy benefit w postaci opieki zdrowotnej lub ochrony życia i zdrowia są jednym z głównym czynników wpływających na zadowolenie pracownika w Twojej firmie? Jeśli już masz taką polisę sprawdź jak w tych samych wartościach obniżę Twoją składkę.

Skontaktuj się

Chcę ubezpieczyć członka zarządu / właściciela firmy

Chcę ubezpieczyć członka zarządu / właściciela firmy

Światowy standard polisy D&O obejmuje roszczenia kierowane bezpośrednio do menadżera oraz refundację odszkodowania zapłaconego w jego imieniu przez zarządzany podmiot. W ramach ochrony ubezpieczeni są też główni księgowi oraz kadra zarządzająca. Pomogę Ci dobrać odpowiedni zakres.

Skontaktuj się

Potrzebuję ubezpieczenia zawodowego np. OC lekarza, OC księgowego

Potrzebuję ubezpieczenia zawodowego np. OC lekarza, OC księgowego

Coraz częściej klienci pozywają przedsiębiorców z tytułu odpowiedzialności zawodowej. Dobierz odpowiedni zakres, odpowiednią dla siebie cenę i zabezpiecz w ten sposób majątek swój i swojej rodziny.

Skontaktuj się

Chcę się zabezpieczyć przed atakami hakerskimi lub wyciekiem danych

Chcę się zabezpieczyć przed atakami hakerskimi lub wyciekiem danych

Wyobrażasz sobie tą ilość stresu i nerwów w sytuacji kiedy wyciekają prywatne dane Twojej firmy, Twój know-how, a co najgorsze dane osobowe Twoich klientów? Zabezpiecz swoją firmę i śpij spokojnie.

Skontaktuj się

Potrzebuję gwarancji ubezpieczeniowej pod zabezpieczenie kontraktu

Potrzebuję gwarancji ubezpieczeniowej pod zabezpieczenie kontraktu

Moim zadaniem jest znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla Twojej firmy przy jak najmniejszym zaangażowaniu czasowym po Twojej stronie.

Skontaktuj się

Potrzebuję gwarancji bankowej

Potrzebuję gwarancji bankowej

Moim zadaniem jest znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla Twojej firmy przy jak najmniejszym zaangażowaniu czasowym po Twojej stronie.

Skontaktuj się


Chcę zaplanować sukcesję w firmie

Chcę zaplanować sukcesję w firmie

Czy wiesz że ponad 90% przedsiębiorców nie ma wyznaczonego zarządcy sukcesyjnego oraz prokurenta w swojej firmie? To jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej banalnych ruchów przy odpowiednim zaplanowaniu sukcesji.

Skontaktuj się

optymalizacja kosztów

Chcę zoptymalizować / obniżyć koszty podatkowe

Chcę zoptymalizować / obniżyć koszty podatkowe

Czy wiesz, że znam ponad 20 bardzo prostych metod obniżenia podatku dochodowego? Czy znasz produkty przedmiotowo zwolnione z ZUS? Pomogę Ci - wdrażam plany i ulgi podatkowe u przedsiębiorców.

Skontaktuj się

Chcę zoptymalizować koszty stałe

Chcę zoptymalizować koszty stałe

Odpowiednie zarządzanie finansami w firmie może doprowadzić do znacznego wzrostu Twojego wynagrodzenia za ciężką pracę przedsiębiorcy. W mojej ofercie gości również prowadzenie księgowości. Również tej kreatywnej 😉 Pomogę Ci zoptymalizować koszty w Twojej firmie.

Skontaktuj się

Planuję fuzję, przekształcenie lub podział spółki

Planuję fuzję, przekształcenie lub podział spółki

Która forma najlepiej chroni Twój majątek prywatny? Która forma wpłynie najkorzystniej na rozwój Twojej firmy? Która forma niesie za sobą najniższe opodatkowania? Z chęcią odpowiem Ci na te wszystkie pytania i pomogę w prowadzeniu księgowości i prowadzeniu spółki.

Skontaktuj się

Finanse firmowe – oszczędzanie, inwestowanie, kredyty i ubezpieczenia dla przedsiębiorstw


Finanse firmowe – dla osoby prowadzącej własną działalność lub zarządzającej finansami przedsiębiorstwa, zarządzanie budżetem firmy to codzienność. Zarówno w działalności jednoosobowej, jak i w bardziej złożonej strukturze bardzo istotny jest fakt kontrolowania finansów w kilku najważniejszych obszarach, aby utrzymać płynność finansową na bezpiecznym poziomie.

Należy mieć świadomość, że kredyty firmowe można zaciągać nie tylko wtedy kiedy sytuacja przedsiębiorstwa jest niepewna, ale również, a nawet przede wszystkim wówczas, gdy chcemy inwestować, w celu rozwoju firmy.

Również ubezpieczenia dla firm są coraz bardziej popularne ze względu na większą świadomość osób zarządzających przedsiębiorstwem o skutkach jakie mogą spowodować nieoczekiwane zdarzenia. 

Stosunek kosztu ubezpieczenia dla przedsiębiorstw do wielkości ewentualnych obciążeń finansowych przekonuje nas o konieczności zabezpieczenia kapitału firmy.

Na finanse firmowe ma również wpływ odpowiednia optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa – chodzi tu głównie o zmniejszenie kosztów stałych firmy, obniżenie kosztów podatkowych, jak i odpowiednie przeprowadzenie fuzji, przekształcenia lub podziału spółki.

Doświadczony doradca finansowy wskaże kierunek w zarządzaniu finansami firm i da poczucie bezpieczeństwa. Należę do czołówki najbardziej skutecznych ekspertów finansowych z Tójmiasta. Współpracuję zarówno z klientami z GdańskaSopotuGdyni i okolic, jak i z całej Polski lub osobami mieszkającymi poza granicami naszego kraju.

Finanse to nie tylko moja praca, ale i moja pasja. Przecież najlepiej wykonuje się pracę, gdy sprawia ona przyjemność i tak też podchodzę do mojego zawodu. Nic bardziej nie przysparza radości niż zadowolony klient. Zatem posługując się językiem branżowym – inwestuję w siebie i zamierzam dążyć do perfekcji we wszystkich aspektach długofalowej pomocy klientowi w realizacji jego potrzeb, marzeń oraz planów finansowych.

 

Rozpocząłem swoją karierę w finansach za sprawą mojego ojca, który całe życie powtarzał mi, że jest to najbardziej prestiżowy, prężnie rozwijający się, a zarazem jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów.

Jacek Niedałtowski

Poznaj mnie lepiej
Referencje

Co mówią o mnie moi Klienci?

Pierogarnia Mandu

Rekomendujemy Eksperta Finansowego Jacka Niedałtowskiego, jako profesjonalnego i rzetelnego doradcę. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z udzielonego nam wsparcia merytorycznego, zaangażowania oraz dopasowania proponowanych rozwiązań zarówno w kontekście ubezpieczeń, jak i planów inwestycyjnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy, którą oferuje Pan Jacek w ramach swoich usług, mamy pewność, że w przypadku jakichkolwiek zmian sytuacji rynkowej, otrzymamy rozwiązania, które pozwolą nam odpowiednio dopasować się do nowych realiów.

Dorota i Maciej Semeniuk

Właściciele Pierogarni Mandu

Łukasz Lew

Pan Jacek Niedałtowski to wyjątkowy doradca finansowy. Przede wszystkim kompetentny, konsekwentny i skuteczny. Każdy kontakt z nim to pewność załatwienia sprawy lub prośby. Swoją wiedzą i doświadczeniem potrafi przekazać w łatwy i zrozumiały sposób, co nie jest proste dla osób nie mających doświadczenia w tematach finansowych i ubezpieczeniowych. Profesjonalne spojrzenia na sprawy, oraz szybkie i zdecydowane reakcje w kłopotliwych sytuacjach dają klientowi poczucie bezpieczeństwa finansowego i komfortu. Kompleksowa obsługa nie kończąca się jedynie na podpisie pod dokumentami, lecz trwa dalej poprzez doradzanie oraz kontrolowanie umów już zawartych lub przedstawianie alternatywnych rozwiązań. Osobiście współpracuje z Panem Jakiem od wielu, wielu lat i proponowane rozwiązania finansowe się sprawdzają, a także spełniają moje oczekiwania. Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością mogę zarekomendować Pana Jacka wszystkim planującym skorzystać z różnych produktów finansowych i ubezpieczeniowych!!!

Łukasz Lewkowicz

Kapitan Knutsen O.A.S. Shipping AS

Wspaniała współpraca! Jacek od paru ładnych lat dba o moje prywatne i firmowe finanse, pilnuje wszystkich ubezpieczeń. Wiadomo - jak wszyscy jesteśmy w tych czasach zapracowani, a on nawet dzwoni zawsze jak coś się kończy. 🙂 W zamian ma zawsze porządek w zębach. 😉 Bardzo polecam!

Aleksandra Aleksandrowicz

Właściciel Ortoestetika - Stomatologia i Medycyna Estetyczna

Skontakuj się ze mną

Odpowiem na każde Twoje pytanie – i to zrozumiałym dla Ciebie językiem, ponieważ zrozumienie przez klienta produktów finansowych to podstawa dobrych decyzji zarządzania majątkiem.

*Pole wymagane

Godziny pracy

poniedziałek - piątek

10:00 - 18:00

adres biura

Phinance S.A

ul. Jaśkowa Dolina 132

80-286 Gdańsk